d

Leraar van het Jaar Verkiezing

Genomineerden 2022

Hieronder vind je de 40 genomineerden in de sectoren Primair  en Voortgezet Onderwijs, Speciaal Onderwijs en het Middelbaar Beroepsonderwijs.

l

Primair Onderwijs

Imane Ben Hanna
PCBS Groen van Prinsterer (Voorburg)

Edith van Groningen
CBS Prins Johan Friso (Berkel en Rodenrijs)

Joyce van Kasteren
De Zwaan (Zwanenburg)

Sanne Hermens-Verhoeven
De Vier Heemskinderen (Deursen)

Jantine Bouman
Prins Mauritsschool West (Tiel)

Jennifer Ceelie
‘t Baeken (Alkmaar)

Lennart van der Meulen
RK Basisschool De Gouden Griffel (Berkel en Rodenrijs)

Kavita Jewlal
Algemene Hindoe Basisschool (Den Haag)

Youssra Chaibi
OBS Nelson Mandela (Rotterdam)

Monika Olsthoorn
RKBS De Hofvilla (Wateringen)

Speciaal Onderwijs

Steffie van der Meijden
VSO Heuvelrug college (Zeist)

Karin Wijntjes
Mytylschool de Brug (Rotterdam)

Diana Faber
SBO Michaëlschool (Amersfoort)

Joni van Deursen
Rijnstroomcollege (Alphen)

Ilfie Klomp
Antoon van Dijkschool (Helmond)

Dina Aabbouz
Forensisch centrum Teylingereind (Sassenheim)

André Vurens
Visio Onderwijs (Grave)

Rob IJzerman
VSO De Korenaer (Eindhoven)

Melissa van Middendorp
Gentiaan College (Apeldoorn)

Tim Olthof
SO De Fier (Utrecht)

Voortgezet Onderwijs

Annelou Molendijk
Het Praktijkcollege Centrum (Rotterdam)

Erik Ex
Cygus Gymnasium (Amsterdam)

Annabeth de Jonge
Veluws College Corthenbosch (Apeldoorn)

Marieke van ’t Veld
Candea College / Quadraam (Duiven)

Florentine Krijnen
Vrijeschool Zutphen VO (Zutphen)

Enes Öz
Calvijn College Amsterdam (Amsterdam)

René Vermaes
Rodenborch-College (Rosmalen)

Sandra Slegers
A. Roland Holst College (Hilversum)

Saadet Ertas
Stedelijk Dalton College (Alkmaar)

Middelbaar Beroepsonderwijs

Soumaya Reddam
ROC Mondriaan (Den Haag)

Dimitri van Dillen
ROC van Twente (Hengelo)

Ellen Smolenaars
Gilde Opleidingen (Weert)

Jolanda Aarden-Van Hees
Curio (Roosendaal)

Gaston Planqué
ROC Midden Nederland (Utrecht)

Melvin van Berkel
ROC Midden Nederland (Utrecht)

Kelly van der Burgt
Summa Plus (Eindhoven)

Ruud Schinkel
ROC Aventus (Rotterdam)

Thomas Kraaikamp
Airport College (Hoofddorp)

Esther Postmus
ROC Friesland College (Heerenveen)